تصوير خبر
اهواز _ شانا _ گروه نفت: نام شرکت حمل و نقل هوایی ایران – نفت با مجوز سازمان هواپیمایی کشوری، به "شرکت هواپیمایی نفت ایران" تغییر کرد.
به گزارش خبرنگار شانا در مناطق نفت خیز جنوب، این مجوز به شماره 10593/120 ص تاریخ 20 مهر 1388 در سازمان هواپیمایی کشوری صادر شده است.
مدیرعامل شرکت هواپیمایی نفت ایران، سوم آبان امسال، مجوز سازمان هواپیمایی کشوری را برای اجرا به تمام معاونان، مشاوران، مدیران و روسای واحدهای ستادی این شرکت ابلاغ کرده است.
طبق این ابلاغیه، از تاریخ یاد شده نام کامل این شرکت به فارسی "شرکت هواپیمایی نفت ایران" و به لاتین «IRANIAN NAFT AIRLINES» خواهد بود.
بر اساس این گزارش، از تاریخ صدور مجوز سازمان هواپیمایی کشوری، روی بدنه ناوگان شرکت هواپیمایی نفت ایران، به فارسی، "هواپیمایی نفت" و به لاتین "NAFT AIRLINES" نوشته خواهد شد.
هم اکنون حدود 200 پرواز به صورت رفت و برگشت در یک هفته به وسیله ناوگان شرکت هواپیمایی نفت ایران از مبدا تهران و اهواز به مشهد، تبریز، بوشهر، شیراز، اصفهان، جم، لامرد، بهرگان، آبادان، بندر لنگه و جزایر خارگ، لاوان، سیری و کیش، بندرعباس، ماهشهر، عسلویه و اردبیل انجام می شود.
تمام حجم پروازی شرکت هواپیمایی نفت ایران به وسیله 8 فروند هواپیما شامل سه فروند جت فوکر 100، 4 فروند فوکر 50 و یک فروند هواپیمای T.O متعلق به این شرکت انجام می‌شود.

تاریخ خبر: 1387/01/01

تصویر تصویر تصویر تصویر
کابران حاضر: 42 نفر   -   کل بازديدکنندگان: 634451 نفر
طراحی سایت توسط : پارسیان مهر ©تمامی حقوق این وب سایت به شرکت هواپیمایی نفت ایران تعلق دارد.