تصوير خبر
طالب زاده درباره ویژگی های سومین فروند از هواپیمای نفت گفت : این هواپیما دارای 100 صندلی است که برخورداری از سیستم ناوبری مدرن ، فضای باز بین صندلی ها و جایگاه ویژه ، از جمله مزیت های آن نسبت به سابر هواپیماهای هم نوع خود (فوکر100) است.
مدیرعامل شرکت هواپیمایی نفت ایران افزود : هواپیمای جت فوکر 100 (( EP-MIS )) که در شرکت هواپیما سازی فوکر در هلند ساخته شده ، از پیشزفته ترین نسل هواپیمای جت فوکر 100 است که تا چندی پیش در یکی از معتبرترین خطوط هوایی اروپا فعال بوده است.
طالب زاده ادامه داد: هم اکنون حدود 200 پرواز (رفت و برگشت) در یک هفته به وسیله ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی نفت ایران از مبادی تهران و اهواز به مشهد ، تبریز ، بوشهر ، شیراز ، اصفهان ، آبادان ، بندرعباس ، ماهشهر ، آغاجاری ، اردبیل ، جم ، لامرد ، بهرگان ، عسلویه ، بندر لنگه و جزایر خارگ ، لاوان ، سیری و کیش انجام می شود. وی تصریح کرد: شرکت هواپیمایی نفت ایران ، بدون داشتن سانحه هوایی مسافری ، یکی از ایمن ترین شرکت های هواپیمایی جهان است و افتخار دارد که در سال های اخیر با حمایت مسئولان صندوق بازنشستگی و مدیریت شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی و با افزایش و توسعه ظرفیت های خود ، علاوه بر صنعت نفت ، به دیگر بخش های صنعتی کشور و به ویژه جابجایی مسافر در استان خوزستان ، خدمات رسانی چشمگیری انجام داده است.


تاریخ خبر: 1387/01/01

تصویر تصویر تصویر تصویر
کابران حاضر: 39 نفر   -   کل بازديدکنندگان: 634451 نفر
طراحی سایت توسط : پارسیان مهر ©تمامی حقوق این وب سایت به شرکت هواپیمایی نفت ایران تعلق دارد.