تصوير خبر
با ورود سومین فروند هواپیمای جدید از نوع (( جت فوکر 100 ))ظرفیت ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی نفت ایران ، از 420 صندلی در روز به 520 صندلی رسید.
کاپیتان حسین طالب زاده ، مدیر عامل شرکت هواپیمایی نفت ایران با اعلام این خبر گفت : به منظور توسعه ناوگان شرکت هواپیمایی نفت ایران که از جمله کالاهای استراتژیک صنعت نفت محسوب می شود ، سومین فروند هواپیمای خریداری شده در فرودگاه اهواز به زمین نشست تا بدین ترتیب ، تعداد ناوگان هوایی این شرکت به 8 فروند برسد. وی در ادامه افزود : چهارمین فروند از هواپیمای جدید نیز طی دو ماه آینده به ناوگان شرکت هواپیمایی نفت ایران می پیوندد که ظرفیت ناوگان این شرکت را به روزانه 620 صندلی افزایش خواهد داد.
به گفته مدیرعامل شرکت هواپیمایی نفت ایران ، به پاس قدردانی از خدمات یکصد ساله مسجد سلیمان به صنعت نفت کشور ، این هواپیما با کد شناسایی EP-MIS به معنای (Masjid-i-Soleyman) وارد خطوط هواپیمایی نفت ایران می شود.
طالب زاده یادآور شد: دو فروند هواپیمای جت فوکر 100 که بیشتر به ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی نفت ایران وارد شده بود، با کدهای شناسایی EP-AWZ (اهواز) و EP-OPI (شرکت سرمایه گذاری صندوق های بازنشستگی نفت) مشغول خدمت رسانی به مجموعه کارکنان صنعت نفت است.
وی توضیح داد: طرح توسعه ناوگان شرکت هواپیمایی نفت ایران در دو مرحله انجام می شود که طی مرحله نخست این طرح ، تا آذر ماه امسال ، چهارمین فروند هواپیمای جت فوکر 100 به ناوگان شرکت هواپیمایی نفت ایران افزوده می شود و در مرحله دوم نیز 3 فروند هواپیمای پهن پیکر وارد ناوگان این شرکت خواهد شد.

تاریخ خبر: 1387/01/01

تصویر تصویر تصویر تصویر
کابران حاضر: 35 نفر   -   کل بازديدکنندگان: 634456 نفر
طراحی سایت توسط : پارسیان مهر ©تمامی حقوق این وب سایت به شرکت هواپیمایی نفت ایران تعلق دارد.